top of page

ÜNİLİG Judo Türkiye Şampiyonası’nda Bireysel Müsabakalar Tamamlandı.


ÜNİLİG Judo Türkiye Şampiyonası Yüzüncü Yıl Oyunları kapsamında Sinop Üniversitesi’nin ev sahipliğinde Sinop’da bireysel kadın ve bireysel erkek sıklet müsabakaları sona erdi. Derece yapan sporcular madalyalarını aldı.


Şampiyonanın 3. gününde yapılacak takım sıkletleri ile müsabakalar tamamlanmış olacak.


15 Temmuz Şehitleri Kapalı Spor Salonu'nda düzenlenen bireysel kadın sıkletlerinde; 48kg’da, Hani̇fe Özcan(BALÜ) birinci, Gül Çilek(SNPÜ) ikinci, Bahar İnan(YYÜ) ile Ümmü Gülsüm Tanrıkulu(OMÜ) üçüncü oldu.


52 kg’da, Ayşe Nur Sülün(KOÜ) birinci, Aslınur Sarı(BALÜ) ikinci, Nehir Güney(GÜ)

ile Aysu Marangoz(GIRU) üçüncü oldu.


57 kg’da, Eda Karademir(GÜ) birinci, İlknur Aşçı(GIRU) ikinci, Meryem Nur Kanbur(MARÜ) ile Kübra Anaz(ASÜ) üçüncü oldu.


63 kg’da, Ezgi Karademir(GÜ) birinci, Tuğba Yılmaz (MCBÜ) ikinci, Revşan Yazıcı(BEÜN) ile Esranur Eren(MARÜ) üçüncü oldu.


70 kg’da, Şeydanur Aydın(BALÜ) birinci, Merve Topoğlu(GÜ) ikinci, Sümeyye Kaya(MCBÜ) ile Beyzanur Yıldıztekin(MARÜ) üçüncü oldu.


78 kg’da, Burcu Aksoy(TÜ) birinci, Serdem Daharlı(OMÜ) ikinci, Yağmur Doğan(MCBÜ) ile Melike Gül(GÜ) üçüncü oldu.


+78 kg’da, Kübranur Esir(TÜ) birinci, Sevda Taşlı(DÜ) ikinci, Ayben İn(KÜ) ile Büşra Koç(YYÜ) üçüncü oldu.


Open Women’da, Ayben İn(KÜ) birinci, Ayşenur Harmancı(GÜ) ikinci, Sevda Taşlı(DÜ) üçüncü oldu.


Bireysel erkekler müsabakalarında; 60 kg’da, Emirhan Karahan(OMÜ) birinci, Ozan Ay(DÜ) ikinci, Onur Taşçı(EAÜ) ile İbrahim Bolat(HÜ) üçüncü oldu.


66 kg’da, Davut Toktay(KÜ) birinci, Mizam Karslı(KOÜ) ikinci, Alperen Ergün(MARÜ) ile Emir Öz(OMÜ) üçüncü oldu.


73 kg’da,Soner Kumtaş(TÜ) birinci, Furkan Cinci(KÜ) ikinci, İbrahim Demirel(ETÜ) ile Cemil Yiğit(BALÜ) üçüncü oldu.


81 kg’da, Niyazi Gökçen(MCBÜ) birinci, Onurcan Tatlıcıoğlu(TÜ) ikinci, Abdulaziz Kara(BALÜ) ile Ni̇hat Karacan(MARÜ) üçüncü oldu.


90 kg’da, Ahmet Burak Çuhadar(OMÜ) birinci, Emre Akar(YEÜ) ikinci, Adnan Kılıç(GIRU) ile Cem Ata Demirtaş(AÜ) üçüncü oldu.


100 kg’da, Batuhan Manay(KOÜ) birinci, İsmail Yılmaz(MCBÜ) ikinci, Samet Kakık(OMÜ) ile Kürşat Zevkli(MKÜ) üçüncü oldu.


+100 kg’da, Furkan Güner(OMÜ) birinci, Hakan Akar(BAÜ) ikinci, Ozan Erol(BALÜ) ile Fatih Kösa(İÜC) üçüncü oldu.


Opem Men’de, Cem Ata Demi̇rtaş(AÜ) birinci, Yalçın Çalık(OMÜ) ikinci, Kürşat Zevkli(MKÜ) ile Emre Akar(YEÜ) üçüncü oldu.




157 views

Comments


bottom of page