top of page

ÜNİLİG Fetih Spor Fest Sona Erdi


29-30 Mayıs 2023 tarihleri arasında düzenlenen ÜNİLİG Fetih SporFest sona erdi. Fatih Belediyesi ve İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenen etkinliğe 5 farklı spor dalında binlerce sporcu katıldı.


Yarışmalar sonucunda takım ve bireysel dalda yarışma sonuçları aşağıda bilgilerinize sunulur.


Geleneksel Okçuluk Büyük Kadınlar Bireysel Müsabakaları

1. SÜMEYYE GARİPCİN

2. DİLANUR KÜÇÜKTEPE

3. KÜBRA NUR BAKIR

4. BEYZANUR KAPTAN


Geleneksel Okçuluk Büyük Erkekler Bireysel Müsabakaları

1. İBRAHİM AFRAZİLOĞLU

2. ALPEREN DURAN

3. MURAT SEFA YILMAZ

4. TOLGA DAĞLI

Geleneksel Okçuluk Büyük Erkekler Takım Müsabakaları

1. AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ

2. KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİ

3. BAYBURT ÜNİVERSİTESİ

4. YOZGAT BOZOK ÜNİVERSİTESİ


Geleneksel Okçuluk Büyük Kadınlar Takım Müsabakaları

1. DÜZCE ÜNİVERSİTESİ

2. AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ

3. YOZGAT BOZOK ÜNİVERSİTESİ

4. NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ


ÜNİLİG FetihSporFest Kano Türkiye Şampiyonası KADINLAR K1 Kategorisi Sıralaması

1. BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ - TUĞÇE TAYLAK

2. BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ - MÜGE KAYA

3. BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ - ESLEMNUR GEZEN


ÜNİLİG FetihSporFest Kano Türkiye Şampiyonası Erkekler K1 Kategorisi Sıralaması

1. BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ - ADEM ERGÜL

2. İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ - KEREMHAN KARA

3. İSTANBUL OKAN ÜNİVERSİTESİ - KEIRILO AVRAN

ÜNİLİG FetihSporFest Yelken Sporboat Kategorisi Türkiye Şampiyonası Sıralaması

1. KOÇ ÜNİVERSİTESİ

2. BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ

3. İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ


ÜNİLİG FetihSporFest Kürek Türkiye Şampiyonası Kadınlar 1X Müsabakaları

1. İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ (MERAL ÇAKMAK)


ÜNİLİG FetihSporFest Kürek Türkiye Şampiyonası Deniz Küreği Kadınlar 2X Müsabakaları

1. İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (SENAY YILMAZ, İREM CANSU)

2. KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ (KAYRA PUR, ECE NUR ÇAYIR)

3. KOÇ ÜNİVERSİTESİ (RUKEN NASIROĞLU, NURAY SEVİM)


ÜNİLİG FetihSporFest Kürek Türkiye Şampiyonası Deniz Küreği Kadınlar 4X+ Müsabakaları

1. KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ (KAYRA PUR, ECE NUR ÇAYIR, NİSA NUR ÇOLAKOĞLU, ELİF DEMİRKAN, DÜMEN-MELİKE İDİL ÇALIŞKAN)

2. ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ECE BAHAR OSMANOĞLU, İPEK KÜRTÜNLÜOĞLU, GAMZE BAŞAK TUNA, İREM YÜCE, DÜMEN-ZEYNEP NİSA UÇAR)

3. İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ (ELİF BETÜL KARATEKE, ELİFNUR SURİ, ESMANUR SELİTEKTAY, MERAL ÇAKMAK, CEYDA KARSLI)


ÜNİLİG FetihSporfest Kürek Türkiye Şampiyonası Kadınlar Sıralaması

1. KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ

2. İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

3. BİLGİ ÜNİVERSİTESİ

ÜNİLİG FetihSporfest Kürek Türkiye Şampiyonası Erkekler 1X Sıralaması

1. KADİRHAS ÜNİVERSİTESİ (ENVER ERMEN)

2. ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ (ALTAR KARABUDAK)

3. GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (YAVUZ BAHADIR İNCİ)

ÜNİLİG FetihSporfest Kürek Türkiye Şampiyonası Erkekler 2X Sıralaması

1. KOÇ ÜNİVERSİTESİ (ALİ FUAT ÖREN, CEM BERK GÖRMÜŞ)

ÜNİLİG FetihSporfest Kürek Türkiye Şampiyonası Deniz Küreği Erkekler 2X Sıralaması

1. İSTANBUL BEYKENT ÜNİVERSİTESİ (HAKAN BERK ÖRKMEZ, İLYAS ÇAĞATAY ÜRDEM)

2. ATILIM ÜNİVERSİTESİ (ATAKAN AKCAN, İSA EKMEN)

3. İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ (MERT ALİ ELGÜN, SARP SALTIK)

ÜNİLİG FetihSporFest Kürek Türkiye Şampiyonası Deniz Küreği Erkekler 4- Kategorisi Müsabakaları

1. KOÇ ÜNİVERSİTESİ (EMİR SAYGILI, NEJAT IŞIK, ONUR SAPMAZ


ÜNİLİG FetihSporFest Kürek Türkiye Şampiyonası Deniz Küreği Erkekler 4X+ Kategorisi Müsabakaları

1. KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ (MERT ALİ ELGÜN, MUHAMMET EMİN OSMANİ, OĞULCAN KİRAZOĞLU, SARP SALTIK, DÜMEN-ELİF BETÜL KARATEKE)

2. ATILIM ÜNİVERSİTESİ (NECMİ BATUHAN ACAR, GÖRKEM TEKOĞLU, METEHAN KARA, EMİRHAN YILDIRIM, DÜMEN-ZEYNEP ÇAĞLAYAN)

3. İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ (ATAKAN AKCAN, BATIN ZEKİ ERTAN, CİHAT TOPCU, İSA EKMEN, DÜMEN-ALEYNA YÜCEL)


ÜNİLİG FetihSporFest Kürek Türkiye Şampiyonası Deniz Küreği Deniz Küreği Erkekler 8+ Kategorisi Müsabakaları

1. KOÇ ÜNİVERSİTESİ (EMİR SAYGILI, ALİ FUAT ÖREN, FURKAN POLAT, NEJAT IŞIK, ONUR SAPMAZ, CEM BERK GÖRMÜŞ, SALİHCAN KAHRAMAN, MAHMUT YUSUF GÜŞLÜ, DÜMEN - MELİSA GÜŞLÜ

ÜNİLİG FetihSporFest Kürek Türkiye Şampiyonası Erkekler Sıralaması

1. KOÇ ÜNİVERSİTESİ

2. KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ

3. BEYKENT ÜNİVERSİTESİ


ÜNİLİG FetihSporFest Dragon Bot Türkiye Şampiyonası Kadınlar Kategorisi Müsabakaları

1. İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ

2. İSTANBUL KENT ÜNİVERSİTESİ

3. BEYKOZ ÜNİVERSİTESİ

ÜNİLİG FetihSporFest Dragon Bot Türkiye Şampiyonası Erkekler kategorisi Müsabakaları

1. İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ

2. İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

3. İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ-CERRAHPAŞA

ÜNİLİG FetihSporFest Dragon Bot Türkiye Şampiyonası MIX Kategorisi Müsabakaları

1. İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ

2. ATILIM ÜNİVERSİTESİ

3. ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ



bottom of page