top of page

ÜNİLİG YOL BİSİKLETİ YARIŞI TINAZTEPE KAMPÜSÜNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Dokuz Eylül Üniversitesi'nin nezih ev sahipliğinde, ruhları ve bedenleri terleten, heyecan dolu bir Ünilig Yol Bisikleti Yarışı daha tarihe damgasını vurdu! Yarışın her anı, izleyenlerin yüzünde bir tebessüm, kalplerinde tarifsiz bir heyecan yarattı.

Onur dolu bir mücadele sergileyen sporcularımız, azimleri ve inanılmaz performansları ile izleyenleri büyüleyerek, alkışı hak etti. Federasyon Başkanımız Prof.Dr. Mehmet Günay'ın nezaretinde, kazanan sporcularımız gururla madalyalarını boynuna taktı.

Kadınlar kategorisinde zafer, ODTÜ'den Deniz Çakır’ın oldu. Kendisini DEÜ’den G. Bircan Akpınar takip etti ve kürsünün üçüncü basamağında yine ODTÜ'den Rana Akyazı yer aldı.

Erkekler kategorisinde ise zafer, DEÜ'den Kaan S. Özkalbim'in oldu. İkincilik kürsüsünde Halil Nezir, üçüncülük kürsüsünde ise Serdar Kara yer buldu.

Bu başarıları ile göğsümüzü kabartan tüm atletlerimizi canı gönülden tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. Emekleri geçen, bu organizasyonu unutulmaz kılan herkese teşekkür ederiz. İyi günlerde, nice başarılarla buluşmak üzere!


76 views

Comments


bottom of page