top of page

2024 AVRUPA ÜNİVERSİTELER KÜREK ŞAMPİYONASI ÖNCESİ İNCELEMELERDE BULUNULDU

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu (TÜSF) Başkanı Prof. Dr. Mehmet Günay ve beraberindeki heyet, Avrupa Üniversite Sporları Birliği (EUSA) Kürek Temsilcisi Lionel Girard ile birlikte 2024 Avrupa Üniversiteler Kürek Şampiyonası öncesi incelemelerde bulundu.


TÜSF öncülüğü ve Türkiye Kürek Federasyonu ile Atılım Üniversitesi iş birliğiyle Atılım Üniversitesi Mogan Kayıkhane Tesisi’nde düzenlenecek yarışmalar öncesinde Atılım Üniversitesi’ne ziyaret gerçekleştirildi.


Atılım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Serkan Eryılmaz’ın makamında düzenlenen toplantıya TÜSF Başkanı Prof. Dr. Mehmet Günay ve EUSA Kürek Temsilcisi Lionel Girard’ın yanı sıra TÜSF Dış İlişkiler Uzmanı Aslı Özdendir, Türkiye Kürek Federasyonu Teknik Kurul Üyesi Baha Er, Atılım Üniversitesi Sosyal İşler ve Spor Direktörü Yaman Zaim ve Spor Faaliyetleri Müdürü Selvin Çiçek de katıldı.


Ziyarette Prof. Dr. Serkan Eryılmaz, Atılım Üniversitesi’nin tesisleri ve akreditasyon merkezi hakkında bilgiler verirken, karşılıklı fikir alışverişiyle toplandı sona erdi.


TÜSF Başkanı Prof. Dr. Mehmet Günay ve beraberindeki heyet ayrıca; 2024 Avrupa Üniversiteler Kürek Şampiyonası için Gençlik Spor Bakanlığı Gölbaşı yurtlarında konaklama, yemekhane ve diğer olanaklarını da inceledi.


61 views

Comments


bottom of page