top of page

"Asya'nın Geleceği; CICA Bölgesi İçin Fikirler" Konulu Kompozisyon YarışmasıAsya'da İşbirliği ve Güven Artırıcı Önlemler Konferansı'na (CICA) üye ülkelerdeki 20-35 yaş arası gençlerin katılımıyla, 1 Haziran - 5 Ekim 2023 tarihlerinde "The Future of Asia We Want: Ideas for the CICA Region" (İstediğimiz Asya'nın Geleceği; CICA Bölgesi için Fikirler) konulu İngilizce kompozisyon yarışması düzenlenecek.

Gençleri CICA sürecinin geliştirilmesine ve CICA üye devletlerinin gençlik politikasının uygulanmasına dahil etmeyi amaçlayan yarışmaya ve söz konusu yarışmaya katılacak kompozisyonların niteliklerine ilişkin detaylı bilgiler aşağıdaki kavram kağıdında yer almaktadır. İlk üçe girenlere para ödülü (1.ye 2000$, 2.ye 1500$, 3.ye 1000$) ve ilk beşe girenlere staj imkanı sağlanacak söz konusu yarışmada bütün katılımcılara ayrıca katılım sertifikası verilecek.

Bu kapsamda CICA Sekretaryasından alınan kavram kağıdındaki katılım formunun doldurularak en geç 30 Haziran 2023 tarihine, yazılı çalışmaların ise en geç 1 Ekim 2023 tarihine kadar "cica.competition@s-cica.org" adresine gönderilmesi gerekiyor.


Kavram+Kagidi+ve+Katilim+Formu
.pdf
Download PDF • 967KB
3.+CICA+kompozisyon+yarismasinin+kavram+kagidi+ve+katilim+formu
.docx
Download DOCX • 166KB


53 views

Commentaires


bottom of page