top of page

BİATLON VE KAYAKLI KOŞU BRANŞLARINDA MADALYALAR SAHİPLERİNİ BULDU



Erzurum’un ev sahipliğinde düzenlenen kış spor oyunları biatlon ve kayaklı koşu branşlarında madalyalar sahiplerini buldu.

 

15-16 Şubat tarihleri arasında Kandilli Kayaklı Koşu Tesisleri’nde gerçekleştirilen biatlon branşında erkekler ve kadınlarda Erzurum Teknik Üniversitesi ilk sırayı alma başarısı gösterdi.

 

Kandilli Kayaklı Koşu Tesisleri’nde düzenlenen kayaklı koşu branşında ise erkekler ve kadınlarda Erzurum Teknik Üniversitesi ilk sırayı aldı.

 

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen biatlon branşında alınan dereceler şu şekilde:


Biatlon Kombine Sıralama

 

Erkekler

1. Erzurum Teknik Üniversitesi

2. Atatürk Üniversitesi

3. Muş Alparslan Üniversitesi

 

Kadınlar

1. Erzurum Teknik Üniversitesi

2. Muş Alparslan Üniversitesi 

3. Kastamonu Üniversitesi

 

1. Gün Resmi Sonuçlar (Kadınlar)

1. Mine Kılıç (Erzurum Teknik Üniversitesi)

2. Neslişah Sarıaltun (Erzurum Teknik Üniversitesi)

3. Betül Demir (Erzurum Teknik Üniversitesi)

 

1. Gün Resmi Sonuçlar (Erkekler)

1. Abdurahim Duman (Atatürk Üniversitesi)

2. Barış Oduncu (Erzurum Teknik Üniversitesi)

3. Eyüp Arslan (Erzurum Teknik Üniversitesi)

 

2. Gün Resmi Sonuçlar (Kadınlar)

1. Neslişah Sarıaltun (Erzurum Teknik Üniversitesi)

2. Mine Kılıç (Erzurum Teknik Üniversitesi)

3. Berna Yılmaz (Muş Alparslan Üniversitesi)

 

2. Gün Resmi Sonuçlar (Erkekler)

1. Abdurahim Duman (Atatürk Üniversitesi)

2. Amed Oğlağo (Muş Alparslan Üniversitesi)

3. Eyüp Arslan (Erzurum Teknik Üniversitesi)

 

Kayaklı Koşu – Klasik Stil (Kadınlar)

1. Rabia Akyol (Erzurum Teknik Üniversitesi)

2. Zülfiye Soyaslan (Erzurum Teknik Üniversitesi)

3. Şennur Karatal (Erzurum Teknik Üniversitesi)

 

Kayaklı Koşu – Klasik Stil (Erkekler)

1. Yusuf Emre Fırat (Erzurum Teknik Üniversitesi)

2. Amed Oğlağo (Muş Alparslan Üniversitesi)

3. Yusuf Talay (Erzurum Teknik Üniversitesi)

 

Kayaklı Koşu – Kombine Sonuçlar (Kadın Takım)

1. Erzurum Teknik Üniversitesi

2. Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi

3. Muş Alparslan Üniversitesi

 

Kayaklı Koşu – Kombine Sonuçlar (Erkek Takım)

1. Erzurum Teknik Üniversitesi

2. Muş Alparslan Üniversitesi

3. Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi

 

Kayaklı Koşu – Paten Stil (Kadınlar)

1. Rabia Akyol (Erzurum Teknik Üniversitesi)

2. Zülfiye Soyaslan (Erzurum Teknik Üniversitesi)

3. Şennur Karatal (Erzurum Teknik Üniversitesi)

 

Kayaklı Koşu – Paten Stil (Erkekler)

1. Yusuf Emre Fırat (Erzurum Teknik Üniversitesi)

2. Amed Oğlağo (Muş Alparslan Üniversitesi)

3. Yusuf Talay (Erzurum Teknik Üniversitesi)







32 views

תגובות


bottom of page