top of page

Federasyon Başkanımız Prof.Dr. Mehmet GÜNAY Bartın'daFederasyon Başkanımız Prof.Dr. Mehmet GÜNAY ve beraberindekiler Bartın Üniversitesi (BARÜ) Rektörü Prof.Dr. Orhan UZUN’u ziyaret etti.

İki kurum arasında yapılabilecek ortak çalışmaların konuşulduğu ziyarette Bartın Üniversitesi ev sahipliğinde 9-12 Mayıs 2023 tarihlerinde yapılacak “Taekwondo Türkiye Şampiyonası”, 12 Mayıs 2023 tarihindeki “Üniversite Gençliği Sağlıklı Yaşam Parkuru” etkinliği ile “Türkiye Yüzyılında Üniversite Gençliği Sempozyumu” konularındaki çalışmalar paylaşıldı.

Ziyarette, Federasyon Başkan Vekilimiz Doç.Dr. Serdar ELER, Genel Sekreterimiz Zeynep ŞAHİN, Federasyon yetkilisi Gamze DURMUŞ, Bartın Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Bilal DEMİRHAN, Dekan Yardımcısı Doç.Dr. Ayça GENÇ, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürü Doç.Dr. Tevfik Cem AKALIN ve Müdür Yardımcısı Doç.Dr. Nebahat ELER de yer aldı.

BARÜ’de farklı branşlarda çok değerli milli sporcuların yetiştiğini ve Türk Sporunun yarınları için önemli çalışmalar yapıldığının altını çizen Federasyon Başkanımız Prof.Dr. Mehmet GÜNAY yakın ilgileri dolayısıyla Rektör UZUN’a teşekkür etti.

Ziyaret sonunda Federasyon Başkanımız, Bartın Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Orhan UZUN'a hediyelerini takdim etti.

118 views

Comments


bottom of page