top of page

Federasyonumuz ile Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Arasında İşbirliği Protokolü


Federasyon Başkanımız Prof.Dr. Mehmet GÜNAY ve beraberindekiler Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. İsmail Hakkı ÖZÖLÇER’i ziyaret etti.


Ziyarette, Federasyon Başkan Vekilimiz Doç.Dr. Serdar ELER, Genel Sekreterimiz Zeynep ŞAHİN, Federasyon yetkilisi Gamze DURMUŞ, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürü Doç.Dr. Tevfik Cem AKALIN ve Müdür Yardımcısı Doç.Dr. Nebahat ELER de yer aldı.


İki kurum arasında yapılabilecek ortak çalışmaların konuşulduğu ziyarette buna yönelik çalışmalar yapma konularında görüş alışverişinde bulunuldu. Ziyarette ayrıca Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi’nde yapılacak “Üniversite Gençliği Sağlıklı Yaşam Parkuru” etkinliği ile “Türkiye Yüzyılında Üniversite Gençliği Sempozyumu” görüşüldü.


Ayrıca deprem bölgesindeki çocuklara yönelik “her çocuğa bir top” mottosu ile yardım kampanyası başlatılması ile ilgili işbirliği protokolü imzalandı.


Ziyaret sonunda Federasyon Başkanımız Prof.Dr. Mehmet GÜNAY ve Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. İsmail Hakkı ÖZÖLÇER birbirlerine hediyelerini takdim etti.71 views

Comments


bottom of page